Gniazdko Legrand Valena Classic 774324 kość słoniowa
Legrand Valena Classic 774324 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774324
Ceny na Legrand Valena Classic 774324 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774424 biały | od 181 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774324 kość słoniowa | od 181 zł | 1 oferta | ||
Legrand Valena Classic 770124 srebrny | od 191 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →