Gniazdko Legrand Celiane 067462 czarny
Legrand Celiane 067462 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Celiane 067462 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CELIANE Gniazdo zasilające podwójne USB 5V 1500mA 067462 | 257 zł |
Legrand CELIANE Gniazdo zasilające podwójne USB 5V 1500mA (067462) | 129 zł |
CELIANE - Gniazdo zasilające 2 x USB 5V- 2400 mA Legrand 067462 | 231 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →