Gniazdko Legrand Valena Classic 770270 srebrny
Zdjęcia 5 |
Legrand Valena Classic 770270 biały srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 770270 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka USB Legrand Valena 770270 podwójna 2xUSB typ A 1500mA aluminium | 124 zł |
Legrand VALENA Gniazdo zasilające 2xUSB 5V 1500mA aluminium (770270) | 157 zł |
VALENA Gniazdo zasilające 2xUSB 5V 1500mA aluminium 770270 | 174 zł |
VALENA - GNIAZDO ZASILAJĄCE 2 X USB 5V 1500 MA ALUMINIUM Legrand 770270 | 263 zł |
VALENA Gniazdo zasilające 2xUSB 5V 1500mA aluminium 770270 | 171 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 770270
Ceny na Legrand Valena Classic 770270 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 770470 biały | od 149 zł | 5 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770270 srebrny | od 124 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →