Gniazdko Legrand Cariva 773637 biały
Legrand Cariva 773637 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Cariva 773637 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand Gniazdo antenowe Cariva RTV/SAT końcowe białe (773637) | 81 zł |
CARIVA Gniazdo antenowe TV/RD/SAT 10dB końcowe białe 773637 | 101 zł |
CARIVA Gniazdo TV-RD-SAT końcowe BIAŁE Legrand 773637 | 136 zł |
Gniazdo TV-RD-SAT (końcowe.) Cariva biała | 197 zł |
CARIVA Gniazdo antenowe TV/RD/SAT 10dB końcowe białe 773637 | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →