Gniazdko Legrand Niloe Selection 762350 szary
Legrand Niloe Selection 762350 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe Selection 762350 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo TV Legrand Niloe Selection 762350 typu F końcowe do instalacji typ | 35 zł |
Gniazdo RTV / SAT Niloe stalowy Legrand | 35 zł |
Niloe Selection - Gniazdo TV - "Typu F" końcowe do instalacji typu gwiazda | 47 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →