Gniazdko Legrand Valena Classic 774330 kość słoniowa
Legrand Valena Classic 774330 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774330
Ceny na Legrand Valena Classic 774330 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774430 biały | od 93 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774330 kość słoniowa | od 93 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770130 srebrny | od 97 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →