Gniazdko Legrand Valena Classic 774420 biały
Zdjęcia 3 |
Legrand Valena Classic 774420 beżowy biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774420 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand Gniazdo pojedyncze Valena z uziemieniem schuko biały (774420) | 32 zł |
VALENA Gniazdo pojedyncze SCHUKO białe 774420 | 37 zł |
VALENA Gniazdo pojedyncze 2P+Z SCHUKO BIAŁE 16A-250V~ Legrand 774420 | 45 zł |
VALENA Gniazdo pojedyncze SCHUKO białe 774420 | 31 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774420
Ceny na Legrand Valena Classic 774420 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774320 beżowy | od 45 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774420 biały | od 31 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →