Gniazdko Legrand Valena Classic 774131 kość słoniowa
Legrand Valena Classic 774131 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774131 kość słoniowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALENA Gniazdo telefoniczne kremowe 2xRJ45 5e UTP 774131 | 97 zł |
VALENA Gniazdo 2xRJ45 kat 5e UTP KREM Legrand 774131 | 145 zł |
VALENA Gniazdo telefoniczne kremowe 2xRJ45 5e UTP 774131 | 96 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774131
Ceny na Legrand Valena Classic 774131 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774231 | od 145 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774131 kość słoniowa | od 96 zł | 5 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770231 szary | od 152 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →