Ramka do gniazda / włącznika Legrand Valena 770492
Zdjęcia 8 |
Legrand Valena 770492 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena 770492
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand Ramka podwójna Valena biało-srebrna 770492 | 33 zł |
VALENA Ramka podwójna pozioma biała/srebro 770492 | 38 zł |
VALENA Ramka podwójna pozioma BIAŁA/SREBRO Legrand 770492 | 48 zł |
VALENA Ramka podwójna pozioma biała/srebro 770492 | 33 zł |
Modyfikacje Legrand Valena 770492
Ceny na Legrand Valena 770492 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena 774352 | od 10 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena 774452 | od 13 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena 770492 | od 33 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →