Gniazdko Legrand Valena Classic 774231
Legrand Valena Classic 774231 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774231
Ceny na Legrand Valena Classic 774231 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774231 | od 145 zł | 1 oferta | ||
Legrand Valena Classic 774131 kość słoniowa | od 96 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770231 szary | od 152 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →