Włącznik Legrand Valena 774406 (774406)
Zdjęcia 3 |
Legrand Valena 774406 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena 774406
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand - 774406 przełącznik 10ax/250v biały Valena Ref 6561010015 | 34 zł |
VALENA Łącznik schodowy BIAŁY 10AX-250~ Legrand 774406 | 49 zł |
Przełącznik jednobiegunowy 10 AX-250V model Valena kolor biały 14 x 44 x 4 | 63 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →