Gniazdko Legrand Valena Classic 774230 biały
Legrand Valena Classic 774230 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774230 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALENA Gniazdo komputerowe biały 1xRJ45 5e UTP 774230 | 66 zł |
VALENA Gniazdo 1xRJ45 kat 5e UTP BIAŁY Legrand 774230 | 92 zł |
VALENA Gniazdo komputerowe biały 1xRJ45 5e UTP 774230 | 62 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774230
Ceny na Legrand Valena Classic 774230 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774130 beżowy | od 62 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774230 biały | od 62 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770230 szary | od 61 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →