Gniazdko Legrand Valena Classic 774437 biały
Legrand Valena Classic 774437 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774437
Ceny na Legrand Valena Classic 774437 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774437 biały | od 191 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774337 kość słoniowa | od 191 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770137 srebrny | od 201 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →