Ramka do gniazda / włącznika Legrand Valena Classic 774354
Legrand Valena Classic 774354 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774354
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALENA Ramka poczwórna pozioma kremowa 774354 | 31 zł |
Legrand Ramka poczwórna Valena pozioma kremowa 774354 | 26 zł |
VALENA Ramka poczwórna pozioma KREM Legrand 774354 | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →