Gniazdko Legrand Valena Classic 770230 szary
Legrand Valena Classic 770230 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 770230 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand VALENA Gniazdo telefoniczne aluminium 1xRJ45 5e UTP (770230) | 61 zł |
VALENA Gniazdo telefoniczne aluminium 1xRJ45 5e UTP 770230 | 69 zł |
VALENA Gniazdo 1xRJ45 ALUMINIUM Legrand 770230 | 96 zł |
VALENA Gniazdo telefoniczne aluminium 1xRJ45 5e UTP 770230 | 65 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 770230
Ceny na Legrand Valena Classic 770230 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774130 beżowy | od 58 zł | 6 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774230 biały | od 62 zł | 5 oferty | ||
Legrand Valena Classic 770230 szary | od 61 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →