Ramka do gniazda / włącznika Legrand Valena 774453
Zdjęcia 4 |
Legrand Valena 774453 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena 774453
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rama 3 elementy Legrand Valena biała 774453 | 50 zł |
Legrand Ramka potrójna Valena biała 774453 | 18 zł |
VALENA Ramka potrójna pozioma BIAŁA Legrand 774453 | 23 zł |
VALENA Ramka potrójna pozioma/pionowa biała 774453 | 16 zł |
Płyta ramowa 3-elementowa pozioma wtyczka model Valena kolor biały 6 x 24 | 59 zł |
Modyfikacje Legrand Valena 774453
Ceny na Legrand Valena 774453 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena 774353 | od 15 zł | 4 oferty | ||
Legrand Valena 774453 | od 16 zł | 6 oferty | ||
Legrand Valena 770493 | od 46 zł | 2 oferty | ||
Legrand Valena 770353 | od 44 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →