Zasilacz awaryjny (UPS) Legrand Daker DK Plus 5000VA 5000 VA (310173)
Legrand Daker DK Plus 5000VA 5000 VA Daker DK (online, Rack)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassserwerowy 5000 VA6000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Daker DK Plus 5000VA 5000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand 310173 Usv Daker Dk 5000Va | 16 587 zł |
Legrand UPS DAKER DK+ 5000VA 5 MIN 310173 AULGRO2UDAK5DKP | 10 030 zł |
Legrand DAKER DK+ 5000VA UPS-LEG-034 | 10 398 zł |
Legrand UPS DAKER DK+ 5000VA 5 MIN 310173 42818 | 10 030 zł |
UPS Legrand DAKER DK+ (310173) | 9 745 zł |
UPS Daker DK Plus+ 5kVA 5min. Legrand 310173 | 12 344 zł |
Modyfikacje Legrand Daker DK Plus 5000VA
Ceny na Legrand Daker DK Plus 5000VA |
---|---|---|---|---|
Legrand Daker DK Plus 5000VA 5000 VA | od 9 745 zł | 7 oferty | ||
Legrand Daker DK Plus 6000VA 6000 VA | od 19 067 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →