Zasilacz awaryjny (UPS) Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 VA (310184)
Zdjęcia 5 |
Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 VA 600 VA800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand 310184 Ups Biały/Czarny 800 VA | 486 zł |
UPS Keor SP 800VA, Line Interactive, IEC+SHK, Ładowarka USB Legrand 310184 | 677 zł |
Legrand Keor Sp 310184 800va Ups Czarny LG-310184 | 568 zł |
Modyfikacje Legrand Keor SP 800VA IEC GR
Ceny na Legrand Keor SP 800VA IEC GR |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor SP 600VA IEC GR 600 VA | od 498 zł | 1 oferta | ||
Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 VA | od 486 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →