ДБЖ Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 ВА (310184)
Фото 5 |
Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Legrand 310184 Ups Biały/Czarny 800 VA | 486 zł |
UPS Keor SP 800VA, Line Interactive, IEC+SHK, Ładowarka USB Legrand 310184 | 677 zł |
Legrand Keor Sp 310184 800va Ups Czarny LG-310184 | 568 zł |
Модификації Legrand Keor SP 800VA IEC GR
Ціни на Legrand Keor SP 800VA IEC GR |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor SP 600VA IEC GR 600 ВА | від 498 zł | 1 пропозиція | ||
Legrand Keor SP 800VA IEC GR 800 ВА | від 486 zł | 3 пропозиції |