ДБЖ Legrand Keor SP 2000VA IEC 2000 ВА (310192)
Фото 6 |
Legrand Keor SP 2000VA IEC 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Keor SP 2000VA IEC
Ціни на Legrand Keor SP 2000VA IEC |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor SP 1000VA IEC 1000 ВА | від 626 zł | 2 пропозиції | ||
Legrand Keor SP 1500VA IEC 1500 ВА | від 1 424 zł | 1 пропозиція | ||
Legrand Keor SP 2000VA IEC 2000 ВА | від 1 397 zł | 2 пропозиції |