Klocki Lego Red Racer 31055
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Lego Red Racer 31055 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 96 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 165 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 1 299 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 826 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części, silnik
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 394 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 350 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 2 300 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 439 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 960 szt., ruchome części
od 313 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 969 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Alternatywne Konstrukcje # 14 : LEGO CREATOR 31055
17 kwietnia 2018612 przegląd
Red Racer- Lego Creator Set 31055- Time Lapse Build, Unboxing, and Review
13 marca 2018211 przegląd
Lego Creator: Red Racer 31055
9 maja 2018304 przegląd
Red Racer 31055 - LEGO CREATOR 3in1 | Let's Build [Part1]
8 grudnia 2018210 przegląd
Lego Creator 31055 Red Racer 3 in 1 - Lego Speed Build Review
22 września 2017141 przegląd
LEGO Creator Red Racer 31055 Quick Lego Review
2 sierpnia 2017114 przegląd
LEGO Race Car | LEGO Creator 31055 Speed Build | LEGO Rennbolide | LEGO Creator 3-in-1
3 października 20201 489 przegląd
Lego 31014+31055 Duo-Alt Dis-Assembly
23 lutego 2019273 przegląd
Lego Creator 31055 3in1 Red Racer - Speed Build (Stop Motion)
1 lutego 2018145 przegląd
LEGO Instructions Creator 31055 Red Racer
24 października 2021252 przegląd
Lego Creator 31055 Red Racer 3 in 1 - Lego Speed Build Review
2 października 2017244 przegląd
LEGO 31055 Red Racer Speed Build Review
19 stycznia 2019235 przegląd
Lego Creator 3 in 1 Sports Car Build Review (Set #31055)
28 marca 2017693 przegląd
Lego Creator 3 in 1 - Red Racer 31055 - Sports Car Build
12 stycznia 2018182 przegląd
Lego 31055 Red Racer Time Lapse
3 kwietnia 2017177 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
wiek 6+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 86 szt., modeli 12
od 99 zł
wiek 6+, dla chłopców, przegubowy, transport lądowy, elementów 76 szt., ruchome części
od 38 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 59 szt., bohaterów 4 szt.
od 35 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 62 szt., bohaterów 1 szt.
od 38 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 69 szt., bohaterów 2 szt.
od 38 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 61 szt., bohaterów 2 szt.
od 40 zł
wiek 5+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 62 szt., bohaterów 2 szt.
od 37 zł
wiek 5+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 89 szt., bohaterów 1 szt.
od 36 zł
wiek 5+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 55 szt., bohaterów 1 szt.
od 88 zł
wiek 5+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 78 szt., bohaterów 1 szt.