Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro Space 160 (8.107.0017C)
Lavor Pro Space 160 |
|
Aluminiowa głowica pompy
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro Space 160
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lavor Myjka space 160/2500w/160bar | 767 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor Space 160 | 680 zł |
Lavor Myjka Space 160/2500W/160Bar | 798 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →