Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro Prime 165
Zdjęcia 16 |
Lavor Pro Prime 165 |
|
Aluminiowa głowica pompy
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro Prime 165
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa LAVOR Prime 165 | 640 zł |
Lavor Myjka prime 165/2500w/165bar+żmijk | 844 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor Prime 165 | 707 zł |
Myjka ciśnieniowa LAVOR Prime 165 | 640 zł |
Myjka ciśnieniowa LAVOR Prime 165 36050-00025 | 640 zł |
Lavor Myjka Prime 165/2500W/165Bar+Żmijk | 836 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →