Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro Lander 2800 (8.601.0201C)
Zdjęcia 3 |
Lavor Pro Lander 2800 |
|
Aluminiowa głowica pompy
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro Lander 2800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lavor Myjka lander 2800 spalinowa | 2 458 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor Lander 2800 | 2 336 zł |
Lavor Myjka Lander 2800 Spalinowa | 2 585 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →