Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro LVR5 145 (8.114.0005C)
Zdjęcia 8 |
Lavor Pro LVR5 145 |
|
Głowica pompy aluminiowej
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro LVR5 145
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa 2200W LVR5 145 Lavorwash | 999 zł |
Lavor Myjka lvr5 145 /2100w/155bar | 1 368 zł |
Myjka ciśnieniowa 2200W LVR5 145 Lavorwash | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →