Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro Vertigo 26 (8.047.0071C)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Lavor Pro Vertigo 26 |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro Vertigo 26
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa LAVOR Vertigo 26 8.047.0071C | 1 289 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor LAVOR MYJKA VERTIGO 26 8.047.0071C | 1 284 zł |
Elektryczna myjka wysokociśnieniowa Lavor Vertigo 26 | 1 475 zł |
LAVOR VERTIGO 26 8.047.0071C | 1 187 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →