Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro LVR3 140 (8.113.0001C)
Zdjęcia 12 |
Lavor Pro LVR3 140 |
|
Aluminiowa głowica pompy
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro LVR3 140
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa LAVOR LVR3 140 8.113.0001C | 430 zł |
Myjka ciśnieniowa 1900W LVR3 140 Lavor | 499 zł |
Lavor Myjka lvr3 140 /1900w/145bar | 577 zł |
Myjka ciśnieniowa LAVOR LVR3 140 8.113.0001C 36063-00001 | 430 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →