Myjka wysokociśnieniowa Lavor Pro Cruiser 160 Plus (8.108.0047C)
Zdjęcia 9 |
Lavor Pro Cruiser 160 Plus |
|
Głowica pompy aluminiowej
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lavor Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lavor Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lavor Pro Cruiser 160 Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lavor Myjka cruiser 160plus/2200w/160bar | 961 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor Cruiser 160 Plus | 808 zł |
Lavor Myjka Cruiser 160Plus/2200W/160Bar | 868 zł |
Myjka ciśnieniowa Lavor Cruiser 160 Plus | 974 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →