Rower KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M
Zdjęcia 15 |
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M
Ceny na KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L | od 2 000 zł | 6 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame S | od 1 908 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →