Parasol Knirps T.703 Stick Automatic
Zdjęcia 6 |
Knirps T.703 Stick Automatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps T.703 Stick Automatic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps T703 Automatic parasol parasol kolor Border Toffee 4943 96-3703-494 | 116 zł |
Parasol męski długi marki Knirps T.703, czarny | 299 zł |
Knirps T703 parasol Automatic Check Beige najlżejszy długi parasol z funkc | 255 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →