Parasol Knirps T.760 Stick Automatic
Zdjęcia 4 |
Knirps T.760 Stick Automatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps T.760 Stick Automatic
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps T760 Stick Automatyczny Utopia Indigo | 237 zł |
Parasol damski długi z UV Knirps T.760, niebieski | 249 zł |
KNIRPS T.760 PRINTS PATTERN - Elegancki parasol | 276 zł |
Knirps T760 Stick Automatic Dot Art Black 9637604901 | 250 zł |
Knirps T760 Stick Automatic Animal Stone | 259 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →