Parasol Knirps A.200 Medium Duomatic
Zdjęcia 9 |
Knirps A.200 Medium Duomatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps A.200 Medium Duomatic
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps Parasol A200 medium duomatic czarny M 9572001000 | 145 zł |
Parasol składany damski Knirps A.200 Trust Caviar | 169 zł |
KNIRPS A.200 2PICNIC - elegancki damski parasol w pełni automatyczny | 169 zł |
Knirps Parasol A200 medium duomatic Stone 97 cm 95 7200 8518 | 156 zł |
Parasol kieszonkowy Knirps A200 Medium Duomatic - Kompaktowy i odporny na | 142 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →