Парасолька Knirps T.260 Medium Duomatic
Фото 9 |
Knirps T.260 Medium Duomatic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knirps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knirps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knirps T.260 Medium Duomatic
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Knirps T260 Parasol kieszonkowy 33 cm czarny One Size 9532601000 | 242 zł |
KNIRPS T.260 Meduim Duomatic BLACK - elegancki męski parasol w pełni autom | 296 zł |
Knirps T260 Medium Duomatic Crook Handle Clear Sky Czyste niebo Medium 953 | 259 zł |
KNIRPS T.260 PRINTS STRIPE - elegancki męski parasol w pełni automatyczny | 296 zł |
KNIRPS T.260 CLEAR STONE - EKO elegancki w pełni automatyczny parasol | 296 zł |
KNIRPS Medium Duomatic T.260 CLEAR SKY - EKO elegancki w pełni automatyczn | 296 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →