Парасолька Knirps T.400 Extra Large Duomatic
Фото 7 |
Knirps T.400 Extra Large Duomatic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knirps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knirps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knirps T.400 Extra Large Duomatic
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Knirps T400 Duomatic parasol kieszonkowy automatyczne otwieranie i zamykan | 390 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Navy | 399 zł |
KNIRPS T.400 PRINTS CHECK - elegancki męski parasol automatyczny | 381 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Black | 399 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Check w kratę | 399 zł |
KNIRPS T.400 NAVY - elegancki męski parasol w pełni automatyczny | 381 zł |
KNIRPS T.400 PRINTS STRIPE - elegancki męski parasol w pełni automatyczny | 381 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →