Parasol Knirps T.400 Extra Large Duomatic
Zdjęcia 7 |
Knirps T.400 Extra Large Duomatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps T.400 Extra Large Duomatic
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps T400 Duomatic parasol kieszonkowy automatyczne otwieranie i zamykan | 390 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Navy | 399 zł |
KNIRPS T.400 PRINTS CHECK - elegancki męski parasol automatyczny | 381 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Black | 399 zł |
Męski ekskluzywny parasol Knirps T.400 Check w kratę | 399 zł |
KNIRPS T.400 NAVY - elegancki męski parasol w pełni automatyczny | 381 zł |
KNIRPS T.400 PRINTS STRIPE - elegancki męski parasol w pełni automatyczny | 381 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →