Parasol Knirps US.050 Ultra Light Slim Manual
Zdjęcia 35 |
Knirps US.050 Ultra Light Slim Manual |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps US.050 Ultra Light Slim Manual
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps Ultra US050 Slim Manual Parasol kieszonkowy - Ultra lekki i płaski | 175 zł |
Parasolka manualna mini Knirps US.050 mała do torebki kieszonkowa 21cm | 189 zł |
KNIRPS US.050 RAIN BLUE - lekki damski parasol składany na płasko | 169 zł |
Knirps Parasol kieszonkowy US050 Ultra Light Slim Manual Rain - niebieski | 155 zł |
Knirps Parasol kieszonkowy US050 Ultra Light Slim Manual z ochroną UV nieb | 144 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →