Parasol Knirps A.760 Stick Automatic
Zdjęcia 9 |
Knirps A.760 Stick Automatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps A.760 Stick Automatic
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps A760 Stick Automatic 2Fly Black | 152 zł |
KNIRPS A.760 STICK SUN - elegancki parasol | 149 zł |
Knirps A760 automatyczny drążek 2Move czarny | 137 zł |
Knirps A760 Stick Automatic 2Fly Blue | 137 zł |
Knirps A760 Stick Automatic 2Fly Stone | 137 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →