Parasol Knirps Vision
Zdjęcia 14 |
Knirps Vision |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps Vision
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps Vision Duomatic parasol kieszonkowy 28 cm 9562052308 | 209 zł |
W pełni automatyczny parasol KNIRPS - VISION DUOMATIC - TERRA - BIO | 254 zł |
Knirps Vision Duomatic Parasol kieszonkowy 28 cm Chmury powietrzne One Siz | 257 zł |
W pełni automatyczny parasol KNIRPS - VISION DUOMATIC - AIR BLUE - BIO | 254 zł |
KNIRPS - VISION DUOMATIC - ROOT - BIO Parasol w pełni automatyczny | 254 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →