Parasol Knirps U.090 Ultra Light XXL Manual Compact
Zdjęcia 14 |
Knirps U.090 Ultra Light XXL Manual Compact |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps U.090 Ultra Light XXL Manual Compact
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps Parasol kieszonkowy U090 Ultra Light XXL Manual Compact Neon 952090 | 305 zł |
KNIRPS U.90 XXL BLACK - ultralekki parasol składany | 296 zł |
Knirps Parasol kieszonkowy U090 Ultra Light XXL Manual Compact granatowy B | 305 zł |
KNIRPS U.90 XXL NEON BLACK - ultralekki parasol składany | 296 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →