Parasol Knirps S.570 Large Automatic (Kn95 5570 1000)
Zdjęcia 8 |
Knirps S.570 Large Automatic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps S.570 Large Automatic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps S570 duży automatyczny czarny Czarny rozmiar uniwersalny 9555701000 | 515 zł |
Knirps S.570 Parasol kieszonkowy 42 cm check black - Mężczyźni,Unisex - Do | 515 zł |
KNIRPS S.570 LARGE CHECK BLACK - męski parasol strzelecki | 508 zł |
KNIRPS S.570 LARGE BLACK - męski parasol strzelecki | 508 zł |
KNIRPS S.570 LARGE PRINTS STRIPE - męski parasol strzelecki | 508 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →