Parasol Knirps T.020 Small Manual
Zdjęcia 7 |
Knirps T.020 Small Manual |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps T.020 Small Manual
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps T020 Parasol kieszonkowy 195 cm Dot Art Black One Size 9530204901 | 215 zł |
KNIRPS T.020 DOT ART TAUPE - ultralekki parasol składany | 212 zł |
Knirps T020 Small Manual Black 9530201000 | 215 zł |
Knirps T020 parasol kieszonkowy 195 cm 953020-8552 | 200 zł |
KNIRPS T.020 MEDITATE BLUE - ultralekki składany parasol ECO | 212 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →