Parasol Knirps 811 X1 Manual
Zdjęcia 37 |
Knirps 811 X1 Manual |
|
W zestawie etui z klipsem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knirps 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knirps.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knirps 811 X1 Manual
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knirps X1 Manual 2Cross Green | 194 zł |
Parasolka damska składana w etui Knirps X1 Gray, szara | 229 zł |
KNIRPS 6010 X1 2THINK ROCK - lekki damski składany mini-parasol | 254 zł |
Knirps Parasol dla dorosłych unisex szary One Size 898110800 | 199 zł |
Knirps X1 Manual 2Cross Stone | 200 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →