Parasol Doppler Smart Close
Zdjęcia 8 |
Doppler Smart Close |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Doppler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Doppler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Doppler Smart Close
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Doppler Smart Close parasol kieszonkowy 29 cm grantowy jeden rozmiar 72446 | 156 zł |
Smart Close - parasol z funkcją automatycznego zamykania | 169 zł |
Doppler Smart Close parasol kieszonkowy 29 cm granatowy Berry jeden rozmia | 156 zł |
Doppler Smart Close parasol kieszonkowy 29 cm czarny jeden rozmiar 724463D | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →