Karta pamięci Kingston Industrial microSD 8 GB (SDCIT2/8GBSP)
Kingston Industrial microSDHC 8Gb |
|
Zasób pracy to 30 000 cykli zapisu i kasowania. Temperatura pracy: -40 do 85°C.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston Industrial microSD
Ceny na Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 16 GB | od 64 zł | 11 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 32 GB | od 120 zł | 12 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 64 GB | od 229 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →