Karta pamięci Kingston SD Canvas React Plus 128 GB
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SD Canvas React Plus 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SDR2/128GB Karta Sd Czarny 128GB | 419 zł |
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 128GB | 424 zł |
Kingston SDXC Canvas React Plus 128GB 300R/260W UHS-II U3 RF-SD-KNG-200 | 383 zł |
Kingston Karta pamięci SD 128GB Canvas React Plus 300/260 UHS-II U3 | 404 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, SDXC Canvas React Plus 128GB | 401 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Canvas React Plus
Ceny na Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 GB | od 95 zł | 10 oferty | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 GB | od 185 zł | 14 oferty | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 GB | od 375 zł | 11 oferty | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 GB | od 834 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →