Karta pamięci Kingston SDXC Class 10 64 GB (SDX10V/64GB)
Kingston SDXC Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SDXC Class 10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta micro SD SDXC 64 GB Class 10 do Samsung Galaxy Tab 2 3 i 4 KINGSTON- | 35 zł |
Karta pamięci Kingston microSDXC 64GB class 10 + adapter | 68 zł |
Karta Micro SD SDXC 64 GB Class 10 do GoPro Hera 4/Hero 5 KINGSTON-64GB-41 | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →