Karta pamięci Kingston microSD Canvas Select 64 GB
Wideo 2 |
Kingston microSDXC Canvas Select 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston microSD Canvas Select 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SDCS/64 GBSP MicroSD Canvas Select prędkości klasy 10 UHS-I dostę | 83 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 64 GB + 64 GB + 64 GB Class 10 | 74 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus, microSD, 64 GB | 98 zł |
MEMORY MICRO SDXC 64GB UHS-I/3PACK SDCS2/64GB-3P1A KINGSTON | 94 zł |
Kingston Micro Sdxc Canvas Select 64gb 3 Units+adapter Memory Card Czarny | 69 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus, microSD, 64 GB | 97 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston microSD Canvas Select
Ceny na Kingston microSD Canvas Select |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select 32 GB | od 51 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSD Canvas Select 64 GB | od 69 zł | 6 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select 128 GB | od 57 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →