Karta pamięci Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 GB (SDCG3/256GB)
Zdjęcia 10 |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb |
|
Dożywotnia gwarancja. Wysokie IOPS (klasa A2).
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Karta micro SD SDCG3/256GBSP 256 GB microSDXC Canvas Go Plus 170R | 89 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 256GB Canvas Go Plus 170/90MB/s Adapter SFK | 90 zł |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256GB 170R A2 U3 V30 Card + adapter RF- | 88 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus microSDXC 256GB | 120 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go Plus, microSDXC, 256 GB + Adapter | 98 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Kingston microSDXC Canvas Go! Plus
Ceny na Kingston microSDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64 GB | od 32 zł | 24 oferty | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 128 GB | od 50 zł | 32 oferty | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 GB | od 88 zł | 23 oferty | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 GB | od 205 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →