Карта пам'яті Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ (SDCG3/256GB)
Фото 10 |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb |
|
Довічна гарантія. Високий IOPS (клас А2).
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Karta micro SD SDCG3/256GBSP 256 GB microSDXC Canvas Go Plus 170R | 89 zł |
Kingston Canvas Go! Plus microSD - 170MB/s - 256GB | 106 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 256GB Canvas Go Plus 170/90MB/s Adapter SFK | 90 zł |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256GB 170R A2 U3 V30 Card + adapter RF- | 90 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus microSDXC 256GB | 90 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston microSDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston microSDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 32 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 50 zł | 34 пропозиції | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 89 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 206 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →