Karta pamięci Kingston SD Class 10 UHS-I 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 2 | 49 zł Kup! Kingston 32GB SecureDigital (SDHC) Memory Card (Class 10)www.expressbuy.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kingston SDHC Class 10 UHS-I 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Class 10 UHS-I
Ceny na Kingston SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Class 10 UHS-I 32 GB | od 49 zł | 1 oferta | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 64 GB | od 150 zł | 1 oferta | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 128 GB | od 217 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →